Neden Varna Yapı ?

Danışmanlık, önceliklerimizden biridir. Hangi soru olursa olsun - biz her zaman yardıma hazırız. Nitelikli çalışanlarımız, size ürün seçimi ve uygulaması konusunda destek vermektedir. Sahada ilk yardım: Varna Yapı çalışanları ürün ve araç gereçlerin en uygun şekilde nasıl kullanılacağını aktarı yorlar.

Kalite için En Sağlam Temel Müşteri Memnuniyeti 

Varna Yapı olarak kendimizi müşterilerimizin “Yol Arkadaşı” olarak görür, tüm müşterilerimiz ile karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli ilişkiler kurarız.

Dinleriz

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini bize her yerden ve her zaman iletmesini sağlayacak kanallar oluşturarak müşterilerimize düzenli olarak ulaşır, onları dinler ve memnuniyetlerinin en üst seviyede olması için çalışırız.

Çözeriz

Şantiye hizmetlerini müşterilerimiz için kolaylaştırmak amacıyla altyapımızı, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileriz. “Yorulmadan Hizmetçilik” anlayışı ile müşterilerimizin, şubelerimiz ve diğer tüm kanallarımızdan hızlı ve hatasız olarak hizmet almalarını sağlarız.

Kolaylaştırırız

Şantiye hizmetlerini müşterilerimiz için kolaylaştırmak amacıyla altyapımızı, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileriz. “Yorulmadan Hizmetçilik” anlayışı ile müşterilerimizin, şubelerimiz ve diğer tüm kanallarımızdan hızlı ve hatasız olarak hizmet almalarını sağlarız.

Şeffafız

Adil fiyat politikamız ile müşterilerimize alacağımız tüm ücretleri açık bir şekilde anlatır ve eksiksiz bilgi sağlarız. Müşterilerimizin bilgisi dahilinde olmayan hiçbir ücreti talep etmeyiz.

Bilgilendiririz

Müşterilerimize finansal durumları, işlemleri, hesapları ve ödemeleri ile ilgili düzenli olarak bilgilendirme yapar; ürün ve hizmetlerimizle ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgileri zamanında ve anlaşılır şekilde sunarız. Daha hızlı, daha verimli ve daha iyi...

Sektörün yıldızı, yirmi yılı aşkın bir süredir dış cephe ısı yalıtım sistemleri alanında uluslararası yeni standartlar uygulamaktadır. Test edilip onaylanmış dayanım özelliği, şok ve darbeye karşı maksimum dayanım, en iyi ısı yalıtım özellikleri ve neredeyse sınırsız tasarım seçenekleri, Dekosan uygulamalarının öne çıkaran başlıca özelliklerdir.

Varna Yapı, ekip çalışması ruhu ile, üstlenmiş olduğu projelerde kendini de geliştirmeyi görev kabul etmiştir. Bu doğrultuda faaliyetler tüm hızıyla devam etmektedir.

Proje, boyutu ve türü ne olursa olsun, zamanında, ekonomik ve mühendislik hesaplarına uygun olarak yapılması, işi vereceğiniz inşaat firmasını doğru tercih etmenize bağlıdır.

Projeniz ne kadar büyük yada küçük olursa olsun VARNA YAPI bu anlayışıyla size en uygun inşaat taahhüt firmasıdır.

Şantiye malzeme sevkiyatlarımız, satın alma Departmanımız tarafından sağlanmaktadır. Tedarikçi firmalarımız onlara vermiş olduğumuz güven sayesinde daima yanımızda olarak gücümüze güç kattıklarından işlerinizin zamanında bitirilmesi konusunda hiç bir zaman malzeme tedarik sorunu yaşamazsınız.