Varna Yapı

Hukuki Danışmanlık

YALITIM DANIŞMANLIĞI

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Sözleşme aşamasından, uygulama bitimine kadar sorularınıza cevap almak istediğinizde VARNA YAPI Müşteri ilişkileri sorumlularına ulaşabilir ve gerekli düzenlemelerin yapmasını talep edebilirsiniz.

Mantolama kararı alma ve binanızın ihtiyaçlarını belirleme aşamasında ihtiyaç duy duğunuz her an VARNA YAPI Yalıtım Danışmalarına ulaşabilir, tüm daire sakinlerinin toplu sunum talebinde bulunabilirsiniz.

HUKUK DANIŞMANLIĞI

Hukuki bir süreç olan mantolama kararı alma aşamasında yasal açıdan zor durumda kalmamak adına kat mülkiyeti kanuna ilişkin tüm hukuki süreçleri VARNA YAPI hukuk danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

PROJE DANIŞMANLIĞI İŞLERİ

Binanızda gerçekleşen mantolama uygulaması boyunda bilgi almak istediğiniz her konu hakkında her gün projenizin kontrolünü gerçekleşt,ren proje sorumluları ile görüşebilirsiniz.

TAHSİLAT İŞLERİ

Ödemelerinizi yapacağınız yer ve zamanı ayarlamak ya da ödemeler ile ilgili öğrenmek istediklerinizi hakkında bilgi alabilmek için daire sakinlerinin üzerinden büyük bir yükü alan VARNA YAPI Tahsilat Sorumlularına ulaşabilirsiniz.

Varna Yapı Hukuki Danışmanlık
HIZLI TEKLİF AL