Varna Yapı

KÜPEŞTE UYGULAMALARI

Küpeşte Profilleri

Alüminyum küpeşte profilleri mekanlarınıza estetik görünümler kazandıran alüminyum olması sebebi ile hafif ve uzun ömürlü dekorasyon elemanlarıdır.

Küpeşte profillerinin dekorasyon ö€esi olarak görülmesindeki en büyük etken mimarinize uygun olarak istenildi€inde yuvarlak istenildi€inde kare istenildi€inde ise dikdörtgen olabildi€i gibi farklı renklerde farklı aksesuar ve parçalar bir araya getirilerek size uygun konseptler oluşturulabilmesidir.

Küpeşte profilleri teras, balkon, merdiven, havuz kenarı, bina girişi, kafe ve restoranların açık alanları da dahil birçok alanda başta korkuluk, merdiven trabzanı ve cam balkon olarak ya da bölme duvar gibi bir farklı şekillerde de kullanılabilmektedir.

Varna Yapı Küpeşte Uygulamaları

Düşük maliyetli ve estetik bir görünüme sahip küpeşte profillerin uygulaması da oldukça kolaydır.

Zemin durumuna göre ilk önce alt yapısı hazırlanan küpeşte profilleri uygulama alanına demonte olarak getirildikten sonra çok kısa süreler içerisinde tamamlanarak kullanıma hazır hale gelir.

Varna Yapı olarak yıllardır içinde oldu€umuz alüminyum sektörünün bize kattı€ı tecrübe ile sizlere en kaliteli ve en hesaplı küpeşte profillerini tüm ba€lantı parçaları ve aksesuarları ile birlikte geniş bir yelpazede sunmaktayız.

Varna Yapı müşterilerinin ihtiyaçları do€rultusunda muhtelif alüminyum profiller, küpeşte profilleri, alüminyum korkuluklar, fayans profilleri, oto perde ray vb. gibi birçok alanda kullanılan alüminyum profil imalatını ve satışını da yapmaktadır.

Varna Yapı Küpeşte Uygulamaları

Hizmetlerimiz

- Alüminyum Küpeşte
- Alüminyum Korkuluk
- Alüminyum Merdiven
- Alüminyum Cam Korkuluk
- Cepheden Montaj
- Küpeşte
- Galeri Korkuluk
- Merdiven Korkuluk
- Merdiven Küpeşte
- Paslanmaz Küpeşte
- Küpeşte Malzeme Satışı

HIZLI TEKLİF AL