Varna Yapı

DIŞ KAPI UYGULAMALARI

Çelik Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Satın alacağınız çelik kapının sağlamlığından emin olmak istiyorsanız çelik kapının hırsızlığa karflı güvenlik seıtfikası olduğundan emin olun.

Avrupa Birliği çelik kapıların hırsızlığa karflı güvenlik seviyelerini belirleyen standartlar ve testlere sahiptir. Bu testler sonucunda çelik kapıların güvenliği Class 1 en düflük, Class 6 en yüksek olmak üzere 6 seviyede ölçülmektedir. Satın alacağınız çelik kapının EN 1627 standartlarına göre yapılmıfl Avrupa Birliği güvenlik sertifikasınından hangi aletler kullanarak ne kadar süre hırsızlığa karflı direnç gösterdiğini öğrenebilirsiniz.

Varna Yapı Dış Kapı Uygulamaları

Yüksek konut güvenliği için çelik kapınız EN 1627 Class WK4 seviyesinde hırsızlığa karflı direnç sertitikası bulunmalıdır. Bu sayede profosyonel bir hırsızın Ievye, çelik kama, büyük çekiç, tornavida, flarjlı matkap gibi aletler kullanarak 120 dakika boyunca çelik kapınızı açamayacağından emin olabilirsiniz.

Maddi değeri yüksek ifl yerleri, önemli askeri binalar, hırsızlık riski çok yüksek ve güvenlik seviyesi düflük evler için önerilen çelik kapılarda EN 1627 Class WK5 seviyesinde hırsızlığa karflı direnç sertifikası bulunmalıdır. Bu sayede profosyonel bir hırsızın elektrikli matkap, elektrikli jet taflı, elektrkili tilki kuyruğu, büyük Ievye, balyoz, çelik kama gibi aletleri kullanarak 160 dakika boyunca çelik kapınızı açamayacağından emin olabilirsiniz.

Evinizin kapısı satın almadan önce kapıların dıfl cephe koflullarına karflı dayanım garantisi olduğundan mutlaka emin olun. Apartman kapılarında daire çelik kapılarından farklı olarak dıfl cephe koflullarına dayanıklı kaplamalar kullanılması gerekmektedir. İşinde deneyimli tasarım ve proje ekibimiz sizler için çalıflmaktadır. Hem estetik ve güzel hem de kalite ve dayanıklı ürünler üretmektedirler. Sizlerin de özel ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçin sizlere en uygun model ve konsepti tasarlayalım.

Varna Yapı Dış Kapı Uygulamaları

Çelik Kapı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

- En Üst Seviye Konut Güvenliği Sertifikalı
- Güvenli, Konforlu ve Akıllı Çelik Kapı
- Çift Contalı Yenilikçi Tasarımlar
- Özel Tasarım ve Modeller
 

HIZLI TEKLİF AL