Varna Yapı

VARNA YAPI

Dünden bugüne Varna Yapı

1996 yılında bireysel olarak inşaat sektöründe 2002'de DEKOSAN İnşaat olarak devam ettik. Şantiye ve Renovasyon grubunda aktif olarak hizmet etmekteyiz. Büyük projelerdeki başarımızı ve tevrübemizi daha kurumsal ve profesyonel olmak için çaba sarfetmekteyiz. Amacımız müşteri beklentilerini karşılamak, kalıcı ve uzun vadede çözümler üretmek. Hizmet sunduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmak için Varna Yapı olarak yeni bir oluşuma imza attık.

Hedefimiz; sektörün lider markası olmak.

Müşteri ilişkilerinde samimiyet, bizim için olmazsa olmazdır. ister telefonla uzaktan destek olsun, ister kişisel ziyaret ya da doğrudan sahada teknik danışmanlık, biz her zaman müşterilerimizin yanındayız.
Mimar, inşaat uzmanlaına ve site yönetimlerine, uzun yıllara dayalı tecrübemiz ve teknik yetkinliğimiz ile, geniş kapsamlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.
Yaşamımızın büyük bir bölümünü kapalı mekanlarda geçiriyoruz. Bir iç mekanda kendimizi rahat ve huzurlu hissetmemiz için, mekanın ahenkli olması gerektiği kadar, binanın da zararlı maddeler içermeyen, nahoş kokular, küf ve gürültü barındırmayan sağlıklı bir yapıya sahip olması gerekir.
Teknik ekibimiz, müşterilerimize yapılacak işler hakkında bilgi vermek ve teknik uygulamalarda destek sunmak üzere hazır bulunur. Bu teknikerlerimiz, özel olarak üretici firmalarla uyumlu hale getirilmiş ürünler ile üretkenliğin arttırılmasını ve örneğin denizlik montajı ve subasman oluşturma gibi ayrıntı gerektiren çözümlerin doğru şekilde uygulanması için müşterimize destek verir.
Sorumluluk bilinci içerisinde gerçekleştirilen sürdürülebilir eylemler, kurumsal felsefemizin bir parçasıdır. Varna Yapı Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri sayesinde kurulduğu yılından bugüne kadar yüzlerce müşterisine ısıtma yakıtı tasarruf edilmiştir. Böylece ekolojik dengenin korunmasına ve bundan sonraki nesillere ve güvenli sağlıklı bir gelecek sunulmasına katkı sağlanmaktadır.
Varna Yapı, her türlü yapı projesi ve estetik tarz için, sınırsız tasarım olanakları eşliğinde geniş spektrumlu çözümler sunmaktadır. ister alt yüzey için uygun bir ürün, ister mükemmel sıva, dekoratif kaplama ya da yenilikçi akustik çözümler.
Mümkün olan her konuda sizlere yardımcı oluyoruz ve sizlerle birlikte, sahada kullanılan ürünlerinin en kaliteli şekilde uygulanmasına destek oluyoruz.

Size, en geniş yelpazede dış cephe ısı yalıtım sistemlerini, bu sistemlere mükemmel şekilde uyan aksesuarları ile birlikte sunabiliyoruz. Bunun dışında standart detayları, proje bazlı çözümler, yapı fiziği danışmanlığı ve sahada proje analizleriyle de sizlere destek veriyoruz. özel tasarım istekleri için ayrıca Varna Yapı I Diyazn Ekibimiz var. Bu ekip, arzu edilen renk ve ürün konseptleri ile, dış cephe hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor.

Danışmanlık, önceliklerimizden biridir. Hangi soru olursa olsun - biz her zaman yardıma hazırız. Nitelikli çalışanlarımız, size ürün seçimi ve uygulaması konusunda destek vermektedir. Sahada ilk yardım: Varna Yapı çalışanları ürün ve araç gereçlerin en uygun şekilde nasıl kullanılacağını aktarı yorlar.

VARNA YAPI benim projemi gerçekleştirebilir mi?

Varna Yapı 1996 yılında buyana genç ve dinamik kadrosu ve tecrübeli danışmanları sayesinde oluşturduğu bilgi ve tecrübe ile, birçok önemli projeyi zamanında bitirmenin gururunu yaşayarak başanlı önemli bir referans listesini ortaya çıkararak her türlü projeye ayak uydurabilecek yapıda olduğunu ispat etmiştir...

VARNA YAPI benim projemi zamanında ve öngörülen fiyat ile bitirebilecek mi?

İşverenlerimiz bu konudaki en iyi referanslarımızdır ve sözcülerimizdir. Bizim işimize olan bağlılığımızı, zamanında ve uygun fiyat ile bitirmek için olan gayretimizi ilk elden bilen birçok büyük firmayı da kapsayan, uzun bir işveren Iistemiz vardır. Size bu firmalar ile bağlantı kurmanızı ve görüşmenizi öneririz. Talep edildiği taktirde temas bilgileri tarafımızca sağlanmaktadır. Projelerimizin birçoğunda gecikmeler için birçok ceza ve yaptırımlar mevcuttur ve bugüne kadar hiçbir olumsuz durum, gecikme, anlaşmazlık vakası yaşanmamıştır. Kalite açısından VARNA YAPI müşterilerinin beklentilerini nasıl karşılamaktadır?

Kalite en önem verdiğimiz değerlerden başında gelir ve bu konuda kendimizi müşteri beklentileri ile sınırlamaz, beklentilerin ötesine geçmeye çalışırız.Uzmanlarımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle hizmet vermektedir. Uzmanlarımız ile projelerimizde ve yenilikte sınır tanımıyoruz. Hedefimiz sürekli gelişim ve yeniliklere ayak uydurmaktır.

VARNA YAPI'nın güvenlik sicili nasıldır?

İş Güvenliği Kuralları, VARNA YAPI’nın bütün personeli için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratmasını sağlar. Bütün projelerimiz devamlı olarak şantiye şeflerimizin kontrolü altındadır. Proje tamamlanana kadar şefimiz tecrübesi ile şantiye çalışanlarımızın, iş kazası yapmamaları için gerekli tedbir ve önlemleri almaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren başlattığımız "Sahada Sıfır İş Kazası" uygulaması hedefimizde ısrarcı olarak, uzun senelerdir bir arada çalışan usta ve mühendis arkadaşlarımız ile önemli bir iş kazası yapmamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

VARNA YAPI, benim projemi nasıl yönetecek ve tamamlayacaktır?

VARNA YAPI yönetim grubu tecrübeli mimar ve konusunda tecrübeli teknik elemanlardan oluşmaktadır. Yönetimimiz, her proje ile bizzat ilgilenerek şantiyelerde işler tamamlanana kadar bizzat çalışmaktadır. İşlerin projeye uygun yapılabilmesi için, başlangıçtan sona kadar, en son teknolojiler ve yöntemler uygulanır. Planlama ve raporlama sistemlerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla standartlaştırılmış formatlar halinde uygulanmaktadır. Bünyemizde çalışan ustalarımız ve teknik elemanlarımız uzun yıllardır bir arada çalışmanın verdiği güvenle zaman mefhumu olmaksızın projelerimizin tamamlanması için var gücüyle çalışmaktadırlar.

Personelimizin VARNA YAPI'yı kendi şirketi olarak benimsemiş olmaları, projelerimizin zamanında tamamlanması konusunda hiçbir problem yaşamamış olmamızın en önemli unsurudur. İMALATILARIMIZ VE PROJE YÖNETİMİMİZ SERTİFİKALI USTALARIMIZ VE MÜHENDİSLİMİZ TARAFINDAN SORUNSUZ OLARAK YAPILMAKTADIR. Size, en geniş yelpazede dış cephe ısı yalıtım sistemlerini, bu sistemlere mükemmel şekilde uyan aksesuarları ile birlikte sunabiliyoruz. Bunun dışında standart detayları, proje bazlı çözümler, yapı fiziği danışmanlığı ve sahada proje analizleriyle de sizlere destek veriyoruz Özel tasarım istekleri için ayrıca Dekosan-Design ekibimiz var. Bu ekip, arzu edilen renk ve ürün konseptleri ile, iç ve dış cephe hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı oluyor.

 

HIZLI TEKLİF AL