DİAFON SİSTEMLERİ

Isı yalıtım mantolama uygulamalarına sektöründe ilk defa uygulama yapılan yapıya yüksek değer katma hedefini, yapı dönüşüm bakış açısına getirmiştir. Bu yenilikçi bakış açısı ve yaptığı kaliteli uygulamalar ile Varna Yapı, ısı yalıtım uygulamaları dışında müşterilerine sağladığı ek hizmetlerle de değer yaratmaktadır. Güçlü tedarikçi ağı ile genş bir yelpazede ek uygulama hizmeti veren Varna Yapı, yenilikçi kimliğiyle dünya ve Türkiye'deki gelişmeleri takip ederek müşteriye özel çözümler sunmaktadır.

Varna Yapı, taahhüt ettiettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile "Farklı Beklentilere Farklı Çözümler" sunarak müşterileri tarafından tercih edilen firma haline getirmiştir.

Görüntülü diyafon sistemleri, zilinize basıldığında kişinin görüntüsünü otomatik olarak ev veya işyerinizde bulunan monitöre iletir, görüntü iletimiyle birlikte kapınızdaki kişi ile sesli olarak iletişim kurmanıza veya kapı otomatiğini açmanıza izin veren sistemlerdir. Bunun yanında binanızda bulunan kapıcı ile direk görüşme yapabilmenizi sağlama, bina içindeki farklı kameraların görüntülerini de kendi monitörü üzerinden gözlemlemenizi sağlama gibi ekstra özellikleri de bulunmaktadır.

Görüntülü diyafon sistemi özellikle evlerde iş yerlerinde ve apartmanlarda güvenliğimiz için hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Görüntülü kapı telefonu (Görüntülü Diyafon Sistemi) kullanarak güvenliğinizi sağlamak yönünden bir adım atmış olacaksınız. Tanımadığınız insanları daha evinize girmeden kapıda durdurmanıza yardımcı olacaktır.

Hayatı Kolaylaştırın

  • Görüntülü Diafonlar
  • En Kaliteli
  • Ekonomik
  • Kolay Montajlı
  • Dokunmatik
  • ve diger fonksiyonlar...

Şık ve Fonksiyonel

LCD ekranda gerçek isim arama Tuş takımı üzerinden zil çaldırma şifre ile kapı açma Proxy kart ile kapı açma ayarlanabilir kamera açısı (+,-) 25° Renkli kameralı Fotoselli ilave aparatlar ile daha konforlu Dijital zil paneli ile butonlu panel kullanımı.

Merkezi Uydu Sistemleri