Çatı Yalıtımı & İzolasyon

Her çeşit yapının ayrılmaz bir parçası olan, görevi altında bulunan binaları olumsuz hava şartlarından koruyarak tahrip olmasını engellemek ve işi tasarrufunu sağlamak olan çatı sistemleri ayrıca şık bir bina görünümünün de vazgeçilmez parçalarıdır. Pek çok çesit malzeme kullanılarak değişik formlarda yapılan çatı sistemlerinin en önemli organları ise hiç şüphesiz ısı yalıtımı ve su yalıtımını sağlayan sistemlerdir. İnsan hayatı için oldukça önemli olan, yaşamımızı sürdürebilmek için muhtaç olduğumuz su, bizdekinin tam tersine yapıların bir numaralı düşmanıdır Taşıyıcı sistemlere nüfuz ettiği taktirde kolonların, betonların ve demir yapılarının zarar görmesine ve deforme olmasına neden olan ayrıca ne oluşmasına ortam hazırladığı için insan sağlığı için de olumsuz etkileri olan bu suları engellemek ve binaya girişine izin vermemek çatıların görevidir.

Enerji kaynaklarının bilinçsiz kullanılmasıyla her geçen gün biraz daha acı sona yaklaşılan dünyada, hem doğal enerjileri idareli kullanmak hem de kendi kesemizi rahatlatmak adına iyi bir işi yalıtımı da şarttır. Çatıların işi yalıtımını, kaliteli malzemeleri kullanarak işinin ehli ustalara yaptırmak; binayı aşırı güneş ısısından koruduğu gibi, binanın içindeki ısı muhafazasını da sağlayacak olan en etkin sistemdir. Binanın betonuna ve kolonlarına zarar veren en büyük etkenlerden olan su ve işi iyi bir çatı sistemi ile devre dışı bırakmak etkili bir muhafaza ve uzun ömür sağlar.

Biz de Varna Yapı olarak oldukça önem arz eden Çatı Yalıtım Uygulamaları alanında hizmet veriyoruz. İşinde uzman usta kadromuz ve yılların verdiği tecrübe ile binalarınızın koruyucu kalkanı olan çatıların; çatı aktarma, çatı onarım ve çatı yapım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Varna Yapı Çatı Sistemleri:

  • Su İzolasyonu
  • Çatı Uygulamaları
  • Çatı Kaplama
  • Yalıtım Malzemeleri
  • Teras İzolasyonu
  • Isı Yalıtım

Varna Yapı çatı sistemleri, konusunda sürekli eğitim alan uzman çözüm ortakları tarafından verilen anahtar teslim çatı hizmetleri ile çatınız için komple bir çözüm sunuyor. Anahtar teslim çatı hizmetleri ile Varna Yapı ürünleri ve teknik esaslara uygun şekilde uygulama hizmeti tek elden temin edilebiliyor. Böylece, 3-5 yıl arası değişen işçilik garantisi, çatı rutin bakım hizmetleri ve keşif hizmetleri ile birlikte ürün ve hizmetten oluşan bir çözüm paketi tercih edilebiliyor.

Varna Yapı, taahhüt ettiği işlerde sözleşme şartlarını tam ve zamanında yerine getirmesi ile "Farklı Beklentilere Farklı Çözümler" sunarak müşterileri tarafından tercih edilen firma haline gelmiştir.