Varna Yapı

Isı Yalıtım Sistemi Hizmeti

Fiyatı etkileyen en önemli faktörlerden biri olan bir binada nasıl rahat olunur. Konut fiyatlarında çoğu zaman etkileyen faktörlerden biri, evin ne kadar rahat olduğudur. Konfor getiren unsurlardan biri, binanın yalıtım direnci ve enerji verimliliğinin en önemlisi olarak kabul edilir. Binaların ısı yalıtım sistemi için birçok avantaj ve katma değer vardır. Hem binanın içinde hem de Knauf Yalıtım uzmanı binanın dışında tüm termal gereksinimleri en üst düzeyde karşılar. Maliyetleri azaltırken konforunuzu artırın.

Isıtma Giderlerini Azaltma

Hem eski binalarda hem de yeni binalarda enerji tasarrufu sağlayan yalıtım belirleyici bir faktördür. Varna yapı ile eski binanın enerji kaybını koruyabilirsiniz ve Varna yapı olarak duvar sistemi% 50 ve daha fazlasına çekilebilir.

Binaların Değerinin Artırılması

Varna yapı sistemleri ile, yalıtılmış binaların daha kolay kiralanması ve daha yüksek bir değerle satılması gerekebilir. Dış duvarlar yalıtım sistemindeki sıcaklık farkına, hava şartlarına ve donma sınırına karşı korur. Dış duvarın iç tarafında sürekli sıcak hareket eder. Binanın yapı malzemeleri korunmuş olduğu sürece.

Çevresel koruma

Varna yapı ile, yalıtılmış binaların daha kolay kiralanması ve daha yüksek bir değerle satılması gerekebilir. Dış duvarlar yalıtım sistemindeki sıcaklık farkına, hava şartlarına ve donma sınırına karşı korur. Dış duvarın iç tarafında sürekli sıcak hareket eder. Binanın yapı malzemeleri korunmuş olduğu sürece.

Isı Yalıtım Sistemi Hizmeti

Yaşam Konforunu İyileştirme

Varna yapı sistemi ile sizlere kışın dış sıcaklık, miktar ve tipin iç duvarlarında yoğuşma oluşumunu korumasını sağlarız. Bu sayede hoş bir sıcaklık ve konforlu bir iç mekan iklimi sağlarız.

Verimli Yalıtım

Mevcut katmanın kalınlığından gelen yalıtım malzemeleri, mevcut enev'nin minimum taleplerini sağlayacak şekilde seçilmelidir. Enerji fiyatlarının yükselmesi nedeniyle uzun ömürlü ekonomiyi yalıtırken ve daha kalın yalıtım kalınlığı kullanarak daha da iyileştirmeyi düşünürken.

Isı Yalıtımındaki Sağladığımız Hizmetler

 Isı yalıtım hizmetleri, çok çeşitli endüstriyel prosesler, binalar ve ekipmanlar için çeşitli yalıtım türleri kurar:

Borulama ve ek parçaları
Türbinler
Kanal sistemleri
Süreç ekipmanı
Tanklar ve gemiler
Hava kirliliği kontrol ekipmanları
Fırınlar ve buhar jeneratörleri
Eşanjörler ve kondansatörler
Egzoz sistemleri
Güneş enerjisi tesisleri
Kömür ve gaz
Biyokütle
Isı geri kazanım sistemleri
Gürültü azaltma
Kriyojenik

Isı yalıtım hizmetleri, kağıt hamuru ve kağıt fabrikaları, kimya fabrikaları, gıda işleme fabrikaları, otomotiv fabrikaları ve endüstriyel fabrikalar gibi geniş bir alana yalıtım uygulamaktadır. Hastaneler, okullar, ofisler, laboratuvarlar, devlet kurumları, veri merkezleri ve konut ve ticari yerler de dahil olmak üzere endüstriyel olmayan sitelere de hizmet verilmektedir.

Isı Yalıtımında Kullandığımız Teknikler

Isı yalıtımı kurulum hizmetleri sunan yükleniciler tarafından kurulan birçok yalıtım türü mevcuttur.

Sprey uygulanan, enjekte edilen veya dökülen yalıtım, poliüretanlardan, izosiyanatlardan ve fenoliklerden türetilen genişleyen köpük ürünlerinin yanı sıra çimentolu veya selülozik malzemeler içerir. Basınçlı püskürtücüler, sprey kapları ve özel enjeksiyon ekipmanı kullanılarak uygulanır.

Keçe ve rulo yalıtımı, cam elyafı, pamuk, hayvan veya mineral yünü battaniyeleri ve diğer plastik veya doğal elyaflı malzemeleri içerir.

Sert tahta yalıtımı ekstrüde polistiren, fenolik köpük levhalar, sert fiberglas veya kaya veya cüruf yünü gibi lifleri içerir. Duvar, çatı veya temeller gibi monte edilecekleri boşluğun derinliğine uyacak şekilde boyutlandırılırlar.

Üflemeli veya gevşek dolgu yalıtımı, yalıtılacak alana üflenen selüloz, mineral yün ve fiberglas malzemeleri içerir.

Radyant bariyer yalıtımı, folyolar veya boyalar, folyo yüzlü paneller ve folyo destekli kabarcık sargı gibi yansıtıcı malzemeleri içerir. Radyant bariyer yalıtımı, radyant enerjiyi yansıtarak yüzeye veya yüzeyden ısı transferini önlemek için tasarlanmıştır.

HIZLI TEKLİF AL