Varna Yapı

3D Renklendirme (Bina Renklendirme)

3D Renklendirme

lsı yalıtım uygulamaları ile elde edeceğiniz %50 enerji tasarrufunun yanısıra konutlarınızın dış görünümünü yenilemekte ve yeni bir çehre kazandırmaktayız. Bu noktada tüm daire sakinlerinin beğenisini kazanmak ve ortak bir istek doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmek adına 3 Boyutlu Renklendirme hizmetimizi sunmaktayız.

Varna Yapı 3D Bina Renklendirme

Binanızın fotoğrafları çekilecek ve dijital ortama aktarılarak renklendirme hizmeti için hazır hale getirilecektir. Sözleşme imzalandıktan sonra binanızın fotoğrafları konut yönetiminin seçeceği renk kombinasyonları ile 3 boyutlu ortamda renklendirilecek ve beğeninize sunulacaktır.

Renk kombinasyonu seçimi kartela yardımı ile gerçekleşecektir.

 

Dış Cephe Tasarımları

Isı yalıtımı uygulamalarının amacı binaları hem ısıtmak hem de soğutmak amaçlı tüketilen enerji miktarını minimuma indirerek, hem ülke ekonomisine hem de bireysel tüketiciye tasarruf sağlamaktır.

Isı yalıtımı, günümüzde estetik öğelerle de birleştirilerek, şehrin kimi zaman tarihi dokusuna kimi zaman da metropol olgusuna uyumlu dekoratif dış cephe ürünleri ile birlikte uygulanmaktadır.

Gelişen yeni ürün teknolojileri sayesinde yüksek kaliteli ve çevreye saygılı ürün özelliklerine, mimariye yönelik görsel detaylar da eklenerek, farklı tarz ve dokularda dizaynlar yakalanmaktadır.

Sektörel trendleri takip eden DEKOSAN yenilikçi yaklaşımı ile müşteri beklentilerine hızlı cevap veren anlayışı sayesinde, dış Cephe ısı yalıtımı yaparken binanın ihtiyaçları ve müşterilerimizin isteklerine yönelik dekoratif talepleri de karşılamaktadır.

Bina Renklendirme Sistemi

Seçilen renklerinin boyanacak bina üzerinde nasıl görüneceği konusunda boyama öncesi fikir veren bir sistemdir.

Üzerinde çalışılan binanın projesi, çizimleri ya da fotoğrafı kullanılarak, bilgisayar ortamında 3 boyutlu hale getirilmesi ve daha sonra renklendirilmesi esasına dayanır.

Bilgisayarda mimari programlar kullanılarak hazırlanan görüntüler, projenincrenk seçimi aşamasında büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Bina üzerinde istenilen renk kombinasyonu kolaylıkla uygulanarak değişik alternatifler bir arada değerlendirilebilmektedir.

HIZLI TEKLİF AL